Cel mai urat depozit..personal cu o atitudine jalnica. Un depozit de flori unde nu simți mirosul florilor, ci doar mirosul de țigară.. Grețos. Evaziunea fiscala e la ea acasă!! Nu se oferă bon!
George Moruzzi2 ani în urmă
Flori aparent proaspete dar petalele trandafirilor de Ecuador sant mucegăite, ,cad frunzele , deshidratate, preturi mai mari ca la ceilalți, personal care te primește cu dezgust , offf !
Ruz Ruz3 ani în urmă
atitudinea vanzatoarelor lasa de dorit, zici ca iti fac o favoare, nu ca platesti serviciul respectiv.Degeaba sunt florile frumoase, cand nu te simti binevenit. pacat....schimbati personalul
Petronela Boleac4 ani în urmă
Aici calitatea conteaza
Bogdan Fedeles4 ani în urmă
Evaziunea fiscală e la ea acasă. Nu ai preturi la vedere și nici nu primești bon fiscal/factura!
Popa Ioan4 ani în urmă
Vânzatoarea foarte sictirita si aroganta! In rest este ok
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Depozit de flori IASI (White flowers), ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!