Am vrut sa le scriu celor de la Romvac pt a le comunica faptul ca eficienta produsului "Parakill" a scăzut în ultimii ani. Din nefericire, nu am găsit nici un formular de contact, asa ca las o recenzie aici, în speranța că o vor vedea și dânșii. Am folosit acest produs vreo 3 ani la rand și am fost f mulțumită. Nu știu dacă au schimbat rețetă sau s-a întâmplat altceva, dar eficienta produsului a scăzut în ultimii 2 ani. Ultima data am dat câinii cu el exact degeaba.
Dan Oprea4 ani în urmă
Profesionalism, oameni de nota zece!
RADU SARBU8 ani în urmă
Excelent
Sinica Bratu9 ani în urmă
Nu stiu ce fel de pipeta ati folosit voi pt. parakill dar cel de 200 de picaturi este o inselatorie pe fata n-arenici macar 100 dar pretul este dublu nu mai spun de efect= 0.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Romvac, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!