Consultație în 10 min. Ekg si o ecocardiograma de 1 min, dar pentru 100 lei nu poți să te aștepți la mai multe
Crinel Munteanu2 ani în urmă
Mulțumesc mult , domnului dr Dascalu Gheorghe pentru meticulozitate , profesionalism și răbdarea de care dă dovadă în relațiile cu pacieții . Cu stima si respect , Crinel Munteanu ! Recomand ! Programare la 10.30 , intrat in cabinet la 10.35 .
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Dascalu Gheorghe, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!