Nu recomand. Vin persoane si din alte orașe, si pleacă extrem de dezamăgiți. Îmi pare rau sa o spun... dar nu e un medic ok. Și da, cum.spun majoritatea persoanelor care au trecut pragul acestui cabinet deloc ieftin, este un om extrem de.nervos. ...👎
Carla Ioana4 ani în urmă
Un doctor foarte bun .
Adela Loba5 ani în urmă
Forte buna nota 10
Circa Ana Maria6 ani în urmă
Cel mai competent medic endocrinolog din zona sau de pretutindeni!
Ama Avram2 ani în urmă
Foarte dezamagita. Am facut 170 km pentru 7 minute cu un medic nervos si iritat, care te trateaza ca ultimul prost. Mi-a aruncat niste analize repede pe foaie si ma expediat. Pe langa asta se poarta foarte urat cu personalul. Daca omul da atata ban macar sa fie tratat frumos, nu expediat in 2 timpi. Regret foarte mult experienta.
Mirabela Delia Bîrlea2 ani în urmă
Superficiala! După ce mi-a dat analize de câteva milioane buuuune, nici măcar e o nu mi-a mai făcut la tiroida, ca deh analizele sunt bune.... Eu una nu am fost multumita!!!!
Laura Clapa2 ani în urmă
Dr. Dana Stoian....un ,,om" si un medic de nota 10!!!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Dr. Dana Stoian, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!