Mi a supravegheat sarcina , nu a fost in stare sa imi zica ca am copilul mort. A insistat sa merg in ziua respectiva la spital . Sa aflu ca copilul meu e mort. Cata rusine, stie numai sa ia banii la oameni. Dar nu le pasa . NU RECOMAND. AVETI MARE GRIJA
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Bostan Mădălina, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!