Nu pot înțelege de ce autoritățile publice nu fac ceva cu locul acesta. Și nu pot înțelege de ce medicii se complac să-și aducă pacienții într-o astfel de clădire..
Daniel Tinica4 ani în urmă
Nicolae Cucă6 ani în urmă
Pacat de cladire ! Incet si sigur se va degrada in totalitate daca autoritatile locale nu intervin. Cum oare mai functioneaza acele cabinete? Autorizatiile corespund oare ? ATENTIE ! categoria care este trecuta de ,,spital,, nu are cum aici nu exista posibilitatea de a fi internat si tratat !!! Daca Primaria nu intervine aceasta cladire se va surpa fara sa intervina un cutremur !!!
Dan Gioarsa6 ani în urmă
Cu greu poate fi numita locatie de sanatate. Sunt holuri ce nu au vazut varul de 30 de ani, iar grupule sanitare te imbie sa "te dai in iarba"! Nesimtire!
Loredan Nicolae6 ani în urmă
Seb. D7 ani în urmă
Spitalul este in conditii precare atat la nivel de servicii, cat si in ceea ce priveste utilitatiile. Parcarea este aproape inexistenta, strada plina de gropi, tencuiala se desprinde de pe pereti, iar toaletele sunte de neutilizat. Singurul lucru pozitiv este cordialitatea personalului medical ce lucreaza acolo.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Policlinica, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!