Mie, personalul pe care l-am întâlnit în zilele in care am fost, nu mii s-a părut deloc, primitor si amabil !!
Violeta Manea5 ani în urmă
Am sunat pentru programare analize gratuite acum 10 zile și mi s-a spus să sun după data de 20 iar astăzi când am sunat mi-au spus că sau terminat programările........... 😡😡😡 asta este dacă nu am pile......nu mai există omenie în România!
Monia Manina Mitu5 ani în urmă
Bogdan Iavorschi8 ani în urmă
Nu m-aș mai duce acolo. Personal total neprietenos. Sau poate așa se poartă doar cu cei care își fac analizele decontate de Casa de Asigurări?
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației PLUSS S.R.L., ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!