Experienta mea cu doamna doctor, a fost una destul de buna,atat timp cat mi-a urmarit sarcina in privat( a uitat sa -mi spuna de cateva teste de facut intr-un trimestru, fiind la prima sarcinna, nu am fost destul de documentata, in fine a trecut,consider totusi, ca putea sa ma informeze) insa, cand sarcina a trecut peste termen si a trebuit sa ma internez in spital pentru monitorozare,a devenit foarte nepoliticoasa.Am fost surprinsa, cand un medic universitar din spital, la o banala consultatie m-a intrebat daca am avut vre-o neintelegere cu doamna Puscas,care mi-a urmarit sarcina, deoarece aceasta s-a sters cu corectorul de pe fisa mea de sarcina( mi-a si aratat fisa).Am nascut prin cezariana de urgenta...cu medicul de garda (nimic rau in asta, poate chiar mai bine asa, a fost foarte draguta in tot timpul travavaliului si chiar si dupa cezariana). Inteleg ideea ca si medicii sunt oameni si nu pot fii la servici non stop,dar nici sa te stergi cu corectorul de pe o fiisa nu mi se pare normal. Binenteles ea nu aflase ca eu stiu despre fapta ei, asa ca a 2 a zi dupa nastere, a venit sa ma viziteze. Argumentul ei: " Pai stii , asa facem ,noi, medicii intre noi, ne ajutam!". Sper din suflet sa fiu singura care am trecut prin asta ,cu dansa, insa eu sigur nu as mai naste indrumata de ea.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Cabinet Medical Individual Obstetrică-Ginecologie Dr. Pușcaș Mariana, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!