O doctorița....vai și amar.Daca ma luam după ea fetita mea astăzi nu era.Verdictul măreției "doctorite"sarcina molara=fără embrion.Cred ca nu se face o selecție la capacitatea unor doctori trecuți de termenul de garanție.Cine știe câte gravide au avut încredere oarba în ea si au făcut quretaj exact verdictul care ni la dat și noua.Feriti va de ea.
Cosmin Stefan Bradean5 ani în urmă
Sotia mea este ff multumita de Doamna Doctor Cârciu .Sa fie sanatoasa
Bitter bitch7 ani în urmă
Dupa ce am bagat bani in cabinet 180 de lei tot la 2 sap cand a venit momentul sa nasc a spus si citez "eu nu am sa te asist la nastere am sa te pasez colegului meu" si exact asta a si facut.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației CÎRCIU ANGELICA IMPEX S.R.L., ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!