Nu recomand , Domnul doctor da dovada de neprofesionalism , lipsa de rabdare , si comportament urat .
Shurubelu2 ani în urmă
Emanuel Oprita5 ani în urmă
Margareta Tanasie2 ani în urmă
Aveti grijă, până pun mâna pe dv sunt o echipă, când ai probleme cu lucrările făcute de dumnealor nu au timp ,au plecat sau tu esti de vină!!! Dacă aveți probleme consultati mai mulți medici și apoi luati o decizie!!! Poportelan spart după 6 luni ,proteza vai de mama ei refăcută de 2 ori ,în 6 luni!!°JALNIC!!!!!
Silvia Busoi2 ani în urmă
Foarte mulțumită,personal tânăr,f.eficient,o clinică foarte utila pt pacienții cu probleme stomatologice.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Clinica stomatologica MH Dent, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!