Nici o stea n-ar merita. Am făcut programare cu 2 saptamani inainte și când am ajuns la cabinet erau făcute alte programări peste ale noastre. Ni s a răspuns cu o mare nesimțire din partea doctorului. Degeaba ești doctor dacă nu respecți pacientul.
Luciana Luciana6 ani în urmă
Cel mai bun medic stomatolog!!am lucrari facut de dansul de pestec10 ani!!! Sunt in stare perfecta, multumesc dl doctor!!
Maria Capatan6 ani în urmă
Profesionalism ,prețuri accesibile, seriozitate, punctualitate în afară de medic m-ai sunt și doamnele asistente care sunt cu mult bun simț .Recomand cu seriozitate.
Ema Zen7 ani în urmă
Medic stomatolog foarte bun. Il recomand.
Valentin Chiriac8 ani în urmă
Am facut doua implanturi la d-l dr.Avram si sunt foarte multumit de calitatea si competenta d-lui.Un doctor de nota 10 ++++.Recomand cu incredere.
Onisim Vasile8 ani în urmă
Un doctor ce își face meseria cu plăcere și respect!
Ion ion8 ani în urmă
Foarte bun doctor. Recomand
Daria Secan2 ani în urmă
Recomand!Este cel mai bun dr.stomatolog.Singurul care mi-a dat solutii,a lucrat exemplar acolo unde altii au stricat.Multumesc!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației AVRAM FLORIN, CABINET MEDICAL INDIVIDUAL DE STOMATOLOGIE, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!