Un om cu suflet mare!O doctoriță deosebită care prin vorbe frumoase și glume te face să uiți de frica ta de ,,dentist" ,un loc cald și primitor, un cabinet unde dinții tăi vor străluci.Eu am rămas fidelă și de când am cunoscut-o pe doamna doctor (cam 10 ani) toată familia mea și mulți prieteni am tratat orice problemă aici.Vă recomand cu încredere!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Dr. Ana Rodica LICIU, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!