AMABILITATE , SERIOZITATE și un PROFESIONALISM DESĂVÂRȘIT. Multe Felicitări Dnei. Militaru Daniela pentru modul aparte în care își tratează pacienții. RECOMAND cu cea mai mare plăcere vizitarea acestui cabinet pentru necunoscători.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Cabinet Stomatologie - Dr. Militaru Daniela, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!