O experiență oribila si foarte scumpa având în vedere produsul final. Am mers la acest salon cu gândul că voi primi ceea ce vreau, i am spus coafezei ca doresc un balayage si i am arătat si o poza, iar rezultatul final este departe de ce mi am dorit eu, cum poti spune ca ceea ce mi a facut acea stimată doamnă este un balayage si m a si taxat cu 500 si ceva de lei pentru cateva șuvițe oribile🤢. Prima si ultima oara, aveti grija unde mergeți si pe mana cui va lăsați.🤬 Si sa nu mă înțelegeți greșit, nu este vorba de bani, daca imi ieșea părul ca in poza sau cel putin pe aproape nu aveam nici o problemă, dar pretul este exagerat pentru aceste șuvițe groaznice.
Lucia Costea4 ani în urmă
Punctualitate, profesionalism, calitate.
Livia Hexan6 ani în urmă
Este o locație frumoasă, cu un personal extraordinar,fiind foarte plăcut sa știi ca sunt așa deosebite, cu o vorba calda și un comportament ireproșabil.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Xtravagance, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!