Magazin cu produse diversificate. Se găsește cam tot ce se cauta. Preturi bune.
Cristina Mitea4 ani în urmă
Foarte mare.
Pompiliu Angelescu4 ani în urmă
Un mall cu produse chinezeşti 90%, situat în Odorheiu Secuiesc şi care poate prin marea gamă şi varietate de produse să satisfacă şi pe cei mai dificili clienți. Dacă vrei să vizionezi toate produsele trebuie să te înarmezi cu răbdare şi cu câteva ore bune. Calitatea produselor variază de la slab la f.bun. Totuşi un astfel de magazin e binevenit în orice oraş. Recomand.
Gabriela Fazakas6 ani în urmă
E super pt cumparaturi...
Ion-mircea cotan6 ani în urmă
Super fain.Marfa diversificată și de calitate. Personal amabil.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Orion, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!