De cate ori am venit aici servirea a fost ireprosabila, mai ales in primele zile de la deschidere. Dupa o perioada am observat ca doar angajatii care te servesc poarta masca (cateodata incorect). Patiserul din zona de patiserie nu l-am vazut niciodata purtand masca in timp ce facea preparate ceea ce nu-i tocmai igienic tinand cont de faptul ca suntem in pandemie. Regret ca angajatii nu vad aceste aspecte ca pe ceva de luat in seama, sper sa remediati situatia si sa ne auzim cu bine.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Crosta, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!