Am sunat pentru o comandă greșită, au trimis pe cineva acasă, la 21:30, pe -5 grade, și au remediat. Felicitări pentru modul cum ați tratat situația și mulțumesc!
Diana Iordache4 ani în urmă
Am cerut un meniu clasic și o porție de cartofi prăjiți. Mi s a dat ce a considerat casierita ca vrea ea sa mănânc. A refuzat sa storneze comanda, asa ca am primit "un burger nou mai bun, la 27 lei". Combinația de pui cu sos de sfecla roșie îndulcita plus brânză feta nu a fost reușită, dar am mâncat de foame. Ce bine ca nu mai locuiesc în România. :)
MARCEL ionescu4 ani în urmă
Multumit mai ales cu timpul de asteptare, angajatii foarte de treaba
Radu E4 ani în urmă
Mc Donald este peste tot la fel. Porții de mâncare mari din care te saturi mai sles când ai poftă de MC combo, Dublu Cheesburger sau vestitul Big Mac. Nu am avut probleme cu angajații și am savurat cu poftă o mâncare bună. Recomand cu căldură cinci stele fără discuție. Voi reveni cu drag de fiecare dată
FlorisDaniel Chiru4 ani în urmă
Din pacate, m-am obisnuit sa comand ceva si sa primesc altceva. Nimeni nu isi asuma greseala, nici dvs, nici cei de la livrari. Nu este normal, dar mergeti pe ideea: daca se poate, merge si asa...
Andreea alina Iordache4 ani în urmă
Acum o ora am ridicat comanda din care a lipsit o cola mare. Este a doua oara cand lipsește ceva din comandă. Nu e frumos, ar trebui verificate mai bine comenzile.
GABI RADUCAN2 ani în urmă
Servire impecabila cu produse de prima calitate pentru prima oara intr-un McDonald's.Felicitari !!! Recomand
Benji2 ani în urmă
McDonald’s varianta vintage. Mi-am adus aminte de Mc-ul din copilarie. :D
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației McDonald's, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!