Recomand aceasta clinica pentru profesionalism si promptitudine.
Ionel Racaru4 ani în urmă
Alexandru Irimescu2 ani în urmă
Dupa primul consult stomatologic, din data de 23.02, mi s-a facut o noua programare pe 06.03, ora 18:15. Cand am ajuns la cabinet, am aflat cu stupoare ca programarea a fost anulata, din motiv ca nu am raspuns la telefon pentru confirmare, in conditiile in care nici macar nu am fost contactat. I-am aratat domnisoarei de la receptie istoricul apelurilor, insa aceasta a sustinut in continuare ca nu am raspuns la telefon. La sugestia aceleiasi domnnisoare, am fost dispus sa astept pana la 19:15, ora la care medicul ar fi fost disponibil. La ora 19:30, cand a intrat un alt pacient, rabdarea mea a cedat, constient fiind ca va trebui sa mai astept inca 30 - 45 de minute. Este evident ca era in interesul meu sa ma prezint la cabinet, la data si ora stabilita, conform programarii iar in conditiile in care nu am fost contactat telefonic pentru a confirma prezenta mea, nu mi se pare normal sa mi se anuleze programarea.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Harmony Dental Solution, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!