Preț bun și îți dă activitate (tu îți speli masina)
M M4 ani în urmă
am citit pe internet ca se spala cu apa calda,am mers dim la 7 sa spal masina si a inghetat apa pe masina,spre deosebire de Aiud suma minima e 10 lei..am dat 2 ture de masina si sa terminat banii..parerea mea este ca e scump
Ciprian Lazar5 ani în urmă
Daca esti interesat sa iti cureti tu masina, iti iei card de la automatele de langa spalatorie, pe care il poti reincarca oricand tot de acolo. Preturi bune, echipamente de calitate. Sa nu uiti sa iei cardul din automat, cand pleci. am patit-o eu cu primul card, si am vazut multe tentative si la altii. :)
Alexandru Oniga2 ani în urmă
Soluții foarte bune. Aparat disponibil pentru aspirare + parfum , curățare anvelope,curățare jante.
Alin Andrei2 ani în urmă
Scump si nu prea are calitate , buna pentru temperaturi scazute .
Nelutu Barna2 ani în urmă
Recomand aceasta spalatorie cu drag , foarte eficienta aceasta spalatorie avand orice ai nevoie pentru a curata masina ta, nu ezitati sa vizitati aceasta locatie !
Coco2 ani în urmă
Una din cele mai bune spălătorii auto self made. Găsești tot timpul o perie si ai timp cât vrei intre spumă si clătire.
Ursu Daniel2 ani în urmă
Locație excelenta cu servici peste măsură. Produsele și aparatele de curățat sunt de cele mai înalte standarde
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Johnson Car Wash, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!