O fetita de aproximativ 4 ani cerseste în centrul vechi zona Pasajul scărilor. Nu cred că este aici din proprie inițiativă. Luati măsuri sau fiti părtași.
Ionel Fratila4 ani în urmă
Se pot achizitiona produse debitate, functie de nevoi.
Geta androne4 ani în urmă
Un spatiu impropriu pentru un DGASPC județean
Matei5 ani în urmă
Pentru că aici fac serviciu.
Matei Lumezeanu5 ani în urmă
Aici fac serviciu.
Rhea Dragomir6 ani în urmă
Cladirea printre cele mai frumoase din Sibiu gazduieste DGASPC Sibiu.
Gabriel Comaniciu6 ani în urmă
Îmi place curtea interioară și nea Nelu! :)
Eduard2 ani în urmă
Datorita faptului ca unde ra înainte pe dos alba Iulia sa mutat pe mitropoliei mia dat de înțeles ca e mult mai greu cu parcările în caz ca trebe sa mergeți scolo
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!