Evitați acest service ca nu este ok.M-a lasat cu un gust amar si dezamagire totala.Carlos nu stie sa se comporte cu clientii,are un garaj cu doua elevatoare si face constatari superficiale si incorecte,plus de alta te pune sa cumperi piese si sa le inlocuiesti care nu sunt defecte.Aveti mare grija!
Expertiza copy center6 ani în urmă
Evitati acest "service auto", nu recomand.
Contes contes6 ani în urmă
Super profesioniști!!!🥰🥰
Alex Olteanu6 ani în urmă
Evitați acest service.
Bedreag dan7 ani în urmă
Foarte profesionisti!! Recomand cu încrede.
Sorin Nasta2 ani în urmă
Programat, proces rapid, super personal, rezolvat, iesit.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Autonaska, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!