Cel mai bun loc din Constanța unde îți poți verifica și repara mașina. Dotări foarte bune și personal foarte experimentat
Iulian Iuli4 ani în urmă
Oamenii ok.. cu care te poti intelege!
Florentina Sburlea5 ani în urmă
Pt masina noastra sunt ca si un medic de familie. Am avut masina la vopsit si reparat la dansii si pt perioada cat am stat fara masina ne-au dat o masina de schimb de a dansilor. Recomand.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației SIGMA LC SERVICE, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!