Am luat hotareara de a opri in aceasta benziarie datorita unei probleme grave la masina dupa un drum foarte anevoios. Am vrut sa intru la caldura impreuna cu sotia si bebele de cateva luni ca sa mancam ceva si ne-am trezit cu un personal care efectiv nu a vrut sa ne serveasca de la resturant, nu au dorit sa ne ofere consumatie sau sa ne ajute intr-un fel iar singura lor problema a fost sa ne mutam masina pe un camp alaturat. Imi pare extrem de rau ca am calcat pragul acestor oameni.
Dentist and Travel Marketing4 ani în urmă
De evitat!!! Niste proprietari cu un comportament execrabil si respingator.
Gabriela Hitter4 ani în urmă
Benzina este de proastă calitate! Stricați mașini si utilaje noi cu produsele voastre!
Oana-Maria Teodorescu5 ani în urmă
Mâncare și servicii excelente. Personal foarte prietenos și cafea gustoasa. Recomand cu încredere!
Constantin Malciu2 ani în urmă
Foarte placut .Oameni de nota 10 .Bravo lor.o sa revin cu drag aici.Mancare buna si conditii de cazare excelente.
Alin duma2 ani în urmă
Am avut o defecțiune tehnică la autoturism iar angajații, pe perioada cât am așteptat platforma, nici măcar la toaletă nu ne-au permis accesul!
Grumazescu Cristian2 ani în urmă
Arată bine înăuntru si la baie dar cafeaua nu e wow!!!
Rares Petrascu2 ani în urmă
Recomand cu încredere, oprim de fiecare dată când suntem în trecere cu familia!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Complex Benstar, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!