Consider ca scoala asta inafara de 5 profesori calificati nu au... educatie zero o directoare comunista multii copii au parasit scoala din cauza mentalitatii comuniste... si neintelegerea elevilor... nu recomand scoala...deoarece copiii disperatii sa termine o scoala apeleeaza la ea...cei buni si capabili nu apeleaza la ea.... scoala depravata... din punct de vedere general...aceasta scoala in afara ca au ademenit copii navetisti si mai slabi la.invatatura nu au reusit....cei care au fost capabili au plecat mai departe...multi au renuntat din cauza profesorilor comunisti si aroganti...observatie nu recomand
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Liceul Tehnologic Vasile Bacalu, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!