Scoala in care am invatat in perioada 1995 - 2003, profesori foarte buni, implicati si buni pedagogi. Am multe amintiri frumoase in aceasta scoala. Recomand!
Darius Blendia6 ani în urmă
O scoala foarte buna, profesori buni, recomand!
Constantin Claudiu7 ani în urmă
Scoala buna , profesori de calitate care se chinuie să facă ceva într-un sistem de învățământ care se tot schimba.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Gimnaziala „Grigore Moisil”, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!