Este locul preferat de petrecere a timpului, al fetitelor mele (8 ani). Ne place ca Doamna nu tipa niciodată la noi si că de fiecare dată apar alte provocări ! Asteptăm cu drag "ziua de sah" 😘
Anca Petcu6 ani în urmă
Un loc frumos unde se poate învăța șah
Perijoc Nicoleta Sofia6 ani în urmă
Felicitari doamnei Anca! Andrei a făcut progrese mari de cand urmează cursurile de sah!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Școala de Șah pentru Copii, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!