Copilul meu studiază programare și este deja în anul al doilea de studiu la Logiscool Pitești. După fiecare lecție fie ca e online, fie ca e la sediu, noi părinții suntem puși pe post de spectatori și Tavi ne prezintă ceea ce a învățat. Este deosebit de implicat și incantat de ceea ce ne prezintă, de ceea ce a învățat... Suntem mulțumiți de decizia pe care am luat-o, aceea de a apela la serviciile acestei scoli. Sunt profesioniști.
Aky Daniel2 ani în urmă
Un loc foarte bun unde copiii si adolescentii pot creea programe interactive pe calculator, jocuri, care le dezvolta inteligenta si imaginatia!
Gaming Girl2 ani în urmă
Super echipa, Super coordonatori, comunicare excelentă, fetița mea este foarte încântată de aceste cursuri, a învățat foarte multe lucruri intr-un timp relativ scurt!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Logiscool Pitești, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!