Coafor, frizerie, tuns barba, manichiura si pedichiura, make-up. Asigura servicii de calitate si preturi foarte corecte. Tunsori moderne. Top! Merci.
Tania 103 ani în urmă
Am avut o experiență super proasta la acest salon ! Am mers să mă pensez și doamna de acolo nu avea nicio o legătură cu pensatul. Mi-a stricat forma sprâncenelor și mi-a vopsit toată fața , cum nu era profesionistă a vărsat vopsea și pe hainele mele și nici nu mi-a spus că a scăpat vopsea și să își ceară scuze , am văzut asta când am ajuns acasă . NU RECOMAND !!!!‼️‼️‼️❗❗❗❗⛔
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației SALON CAPSULA X Tatarasi, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!