N-aș putea spune că e excepțional, dar pot sa spun ca mia placut, fiindcă nu este foarte aglomerat si poți liniștit să-ți desfășoari activitatea sala "Vitrox" se afla pe bulevardul traian exact lângă benzinărie..
Chris White4 ani în urmă
Aparatura diversificata, locul destul de curatel insa daca vreti sa faceti cu greutati mai mari veti fi dezamagiti, e lipsa de discuri
Ionescu Mihaela2 ani în urmă
Cu voință, te menții în formă!
Adrian Doniga2 ani în urmă
cea mai ok sala de fitnes din oras!recomand!
Ionuț Caimac2 ani în urmă
O sală spațioasă, curată, luminoasă, cu foarte multă lumină naturală. Sala este foarte bine echipată având o multitudine de aparate de forță.Personalul este prietenos și amabil. Recomand !!!
Alina Paduraru2 ani în urmă
Cea mai buna alegere! Echipa e foarte prietenoasa si isi da interesul indiferent de nivelul de fitness al persoanei. Sala e spatioasa, curata si cu echipament sportiv variat. Recomand 100%.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Vitrox Gym, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!