Emil ne da afara din sala mai devreme decât trebuie
Alee Dnc4 ani în urmă
S-a atras constant atentia pt pastrarea distantei. Au fost lasati sa intre doar cei vaccinati si cei testati cu o zi inainte. Apa calda la toalete si cosuri de gunoi plasate peste tot. Asa da!
Dorina pop4 ani în urmă
Un singur loc de acces deschis. Trebuia înconjurată toată clădirea ca să ajungi la locul tău, sau să părăsești clădirea, de-asemenea. Se poate și mai bine.
Alin Romulus Pacurar5 ani în urmă
Sala Sporturilor unde am obținut cel puțin 8 titluri de campion național în sportul olimpic Lupte ❤️🎖️🏆
Catalin Pop6 ani în urmă
O sală ok pentru evenimente sportive. Pentru concerte însă, acustica e catastrofală. De fapt este atât de proastă încât evenimentele muzicale ar trebui de-a dreptul interzise :) la capitolul locuri de parcare se putea și mai bine. În speranța că sala va fi cândva modernizată (sau construită alta modernă in locul ei) nu pot decât să "recomand" evitarea sălii polivalente când vine vorba de concerte.
Ungureanu Ioan8 ani în urmă
O sală de sport rezonabilă ce necesită câteva reparații.
Daniel Sandu2 ani în urmă
In timpul pandemie funcționează la capacitate de 30 la sută ,dar și așa este destul de încăpătoare.... scaunele un pic prăfuite, în rest e ok...plus îți cere certificat Covid la intrare
Mișu MeHigh2 ani în urmă
pacat ca nu o renoveaza... ca design e destul de buna dar se simte izul comunist de fiecare data cand intri. Mai nou miroase și a canalizare în toată sala
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Sala Polivalentă, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!