Un psiholog minunat... felicitării...d nă doctor!!!!
Feraru Rodica4 ani în urmă
🤗😘
Silviu Popescu4 ani în urmă
Maria Nanase2 ani în urmă
Groaznic. Psiholog doar cu numele. A fost pentru prima oară când un psiholog a vorbit peste mine, și pe deasupra și mai mult decât mine.Lipsă absolută de respect... Rușine, să vă fie rușine. Nu o recomand nimănui.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației C.I.P. COPACIU AURELIANA, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!