Foarte slabe , un magwqazin cu mai nimic , am luat cea mai proasta sarma zincata , de 0,2 ,,de inox nu avem că nu se cere,, un magazin înghesuit cu 2 in 1 , e și magazin naturist cu 10 ceaiuri pe raft , și magazin apicol cu 10 repere , foarte slabe și că magazin apicol și că magazin naturist
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Apis Bistrita Magazin Apicol, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!