Nu merita nici o stea. Lipsa totala de profesionalism din partea notarului si a secretarei. Exagerat de scumpe serviciile oferite. Disperat dupa bani. Mergeti in alta parte unde sunteti tratati cu respect.
Marius Gardea2 ani în urmă
Cel mai corupt notar din România!
Favorite Casia3 ani în urmă
Doamna secretara este o incompetenta, isi bate joc de clienti.
Ovi Flo5 ani în urmă
O stea e pre mult. Pentru o corecție într-un titlu de proprietate a ținut o doamnă în vârsta de 75 de ani 12 ore. În prima zi 8 ore pentru a formula cererea cu pricina, apoi alte 4 ore (in altă zi) pentru ai înmâna documentul. Un asemenea om (deși "om" e foarte mult spus) nu poate fi caracterizat în cuvinte civilizate.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației BIROU INDIVIDUAL NOTARIAL CRUCIANU REMUS-DORINEL, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!