Un muzeu exceptional care spune o poveste a ranilor lasate de anii grei de comunism. Poate e chiar necesar ca toti sa inteleg de ce am ajuns unde s-a ajuns si cum am fost striviti ca popor. Taranimea romana a fosr redusa la tacere. Muzeul merita cu siguranta vizitat.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Muzeul Colectivizării din România, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!