O piață de cartier destul de bună si cu legume / fructe diverse !
Ion Ghitulescu2 ani în urmă
Foarte puțini producători 90%sunt samsari.
Raul Miclea3 ani în urmă
Mizerie , aceeași pietăți prefăcuți cu marfa proastă și scumpa
Ara Ara3 ani în urmă
Nu exista un pietar care să aibă casa de marcat ! Cumpara ciresele din piata de gros cu 45 și le vand cu 75 ! Si in general toata marfa ! Nu ii verifica absolut nimeni
Ivo Milovanov4 ani în urmă
De cind au inceput lucrarile la blocul de vizavi e complet haos și dezordine nu este loc de parcare și mizeria de la blocul in construcție unde firma care efectuează lucrări îngrădește după bunul plac o piața care așa cum era mai avea cite ceva bun acum plin de praf de la construcție.
Mihai Razvan Oprisa4 ani în urmă
98% din produse sunt de la engros. Rar mai găsești produse de la om din grădină. Mai scumpă decât piața Noua care e in apropiere dar cu fructe mai de calitate. Și mai sunt și florile.
Cristian Dragomir5 ani în urmă
Din pacate este o gluma de piata! Nu cred ca se poate numi piata un asemenea amplasament. In Romania noi am uitat complet ceea ce inseamna cuvantul PIATA! Nu inteleg cum se poate numi asa daca este plin de bisnitari si oameni care nu au nici o legatura cu produsele pe care le comercializeaza! Cred ca ar fi mai bine sa se schimbe denumirea de PIATA! Poate ar fi mai potrivita denumirea de magazin.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Piața Ion Ionescu de la Brad, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!