Am cumparat produse de la ei , am solicitat factura fiscală , doamna de la casa a refuzat argumentînd pe un ton răstit ca trebuia sa i zic de la început ce doresc si ca nu mai are ce face . Produsele cumpărate erau pentru o societate comercială iar doamna de la casa cred ca stia ca bonul de casa se poate anula , asa a pierdut un client .....
Gabriel Boț8 ani în urmă
Marfă bună și un raport calitate/preț excelent.
Mark Bogdan2 ani în urmă
2 puncte doar pentru personal(parcă sunt selectați, nici unu nu știe sa salute, dacă întrebi ceva se uită la tine de parcă ai cere bani inprumut:) ),în rest prețurile sunt bune la anumite produse...
Viorica Bonea2 ani în urmă
Oameni minunați conduc aceasta locație. Amabilitatea este cuvântul de ordine aici.
Mihai Drozd2 ani în urmă
Bună ziua ați putea oferii o adresă de email validă sau un număr de telefon?
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Bonvi Impex, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!