Lume multa,produse agricole de la producatori locali
ThereAfter3 ani în urmă
Mulți pietari cu produse cumpărate din metro.
Gavril Sabau3 ani în urmă
O experiență plăcută, întâlniri cu oameni plăcuți.
Dorin Gorgan3 ani în urmă
👍
Viorel Parocescu4 ani în urmă
Slaba organizare. Nu corespunde din punct de vedere sanitar. Neamenajata, ne rupem picioarele prin gropi în asfalt. Nu face cinste gospodarul orașului Șimleu. Este pe ultimul loc în preocupările primariei. Poate alt primar va rezolva problema în viitor.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Piața Agroalimentară, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!