Nu știu care este situația în cazul produselor de papetărie, dar în ceea ce privește xeroxul, 1 leu pentru o pagină este ireal. Adică mi se pare o bătaie de joc ca un xerox din București, de la metrou Universitate sa ceară 30 de bani pe o foaie, iar în marea metropolă Pitești să fie 1 leu. Nici chiar așa pe față
Stroe elena2 ani în urmă
1 leu foaia la xerox cam mult pentru orașul Pitești + angajați ostili care după ce îți iau 4 lei pe 4 foi îți mai urează și o zi bună
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Libraria Concept, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!