Nu recomand nimănui asemenea muncitori pârâți. Încă de la redactarea contractului mi am dat seama că oamenii sunt pe lângă subiect. Meseriași puturoși, obraznici și lipsiți de profesionalism. Oameni cărora le este rușine că muncesc, că au o meserie și că din aceasta își câștiga pâinea pe care trebuie o aducă familiilor lor.
Dinu Bratu6 ani în urmă
Sunt foarte multumit de instalatia centralei termice de apartament. Lucrarile au durat doar 3 zile si echipa de instalatori au dat dovada de seriozitate si profesionalism. Recomand serviciile echipei Anvex.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Anvex, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!