Mi-am facut programare pentru i.t.p pentru o mașină care am cumpărat-o de noua,unic proprietar,m-am dus la ei sa fac i.t.p si ma asteapta un băiețaș îmbrăcat la pantaloni pană si cămașa alba de zici ca venea din club,s-a apucat de revizie si nu a reușit să găsească seria la motor,el cauta seria de la motor cu o cârpă si cu lanterna de la telefon, un incompetent, nu reușește să găsească seria la motor la o mașină cumpărată de pe banda.In alte zone se caută seria cu camera specială si se vede pe monitor.Nici macar nu a căutat în zona unde este seria la motor si m-am dus în altă parte și imediat mi s-a găsit si seria si am facut si itp-ul.Fratilor nu stiu pe cine angajați dar se pare ca numai incompetenți, sa nu ai habar unde e seria la motor....putea sa caute pe google daca nu are habar dar baiețasul de pe acolo nu cred ca are habar cum il cheama dar mai sa gaseasca o serie.Apelati cu incredere daca vreti sa va pierdeți timpul cu oameni habarniști.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Stație ITP Auto Moldova, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!