/Bihor/Hotel

Hotel Nicoleta

Strada Primăverii 68, Băile Felix 417500, România

Hotel Nicoleta
Hotel
4.4
237 recenzii
8 comentarii
Indicații de orientare
XXPM+3W Băile Felix, România
+40 742 093 546
hotelnicoleta.ro
Semnalează o problemă
Solicită ștergerea locaţiei
Revendică această locație
Share
Scrie o recenzie
Ionela Branescu
Ionela Branescu4 ani în urmă
Cea mai buna locatie .Revenim cu drag in fiecare vacanta! Recomandam cu drag!
Dumitru Muresan
Dumitru Muresan5 ani în urmă
Piscina este excelenta,camere spațioase,personal amabil.Am să revin cu plăcere aici.
Rock star 2016 Enache
Rock star 2016 Enache6 ani în urmă
Un hotel destul de bun, dar cu multe minusuri:
- curățenia e la pământ;
- program la piscină, dar nu il respectă;
- deși este o zonă cu apa termala ei nu au. Încălzesc apa si o sărează.
- micul dejun sărac și acelasi in fiecare dimineața. Nu poti sa ceri 30 de lei ptr asta.
- ptr siguranta lor iti ia avans iar atunci cand te cazezi, ca sa nu poti refuza locația, plătești totul înainte. Ca la femei.
Si cireașa de de deasupra este prețul foarte mare. Se concurează cu un hotel de 5 stele.
Alana ala
Alana ala7 ani în urmă
Multumim mult pentru tot confortul. Apa termala cu temperatura 36-38 grade C, acces permanent, curatenie, renovat. Restaurant cu mancare excelenta, servire ireprodabila. Comunicarea cu administatorul hotelului a fost exemplara. Felicitari pentru organizare si comunicare. Recomandam cu caldura.
Gabriel Alexa
Gabriel Alexa8 ani în urmă
Am mâncat la restaurant joi seara, servirea impecabila cât și timpul de așteptare
Însă sâmbătă teribil !!! Am așteptat 50 de minute și tot ce aveam in fata erau crutoanele, nu am primit nicio explicație de la doamna care servea ( avea o atitudine foarte acra). De asemenea meniul are lacune de exprimare și explicații, pe care dacă le ceri ți se raspunde cu atitudine !
Alina
Alina2 ani în urmă
Oferim o stea cu indulgenta și doar pentru că ospătarul a fost super de treabă și profesional. In rest, o experiență groaznica. La intrarea in restaurantul gol, o doamnă ne striga de pe scaun de la o masa din celalalt capăt al clădirii sa ne luam temperatura singuri și să ne notăm in registru. Masa am luat-o pe repede înainte deși era devreme pentru cina dar am fost anunțați după ce am comandat că programul se termina deși orar pe ușă nu exista! Daca ni se spunea că nu se mai servește, nu era nici o problema, mergeam din start in altă parte. După cina, am comandat ceva de băut și am fost invitați afara in fata restaurantului pe motiv că se închide. Ne-am conformat și de această dată. Ne-am aprins și o țigară daca tot eram afara când a venit doamna cu aceeași atitudine absolut horror, sa ne spună să consumam mai repede ce am comandat, că trebuie să plece. A luat sticlele iar paharele a spus sa le ducem noi noaptea pe niște scări la recepția hotelului, la câteva zeci de metri distanță, pe motiv că o pisică ar putea sa le răstoarne și să le spargă....deși dimineața a spus că se livrează pâinea in fata restaurantului. Pesemne pisica prefera paharele și nu pâinea ! Doamna care nu știm până la urmă ce funcționalitate avea acolo în afara de a hashai clienții, nu s-a lăsat dusă deloc. Ba chiar oferea detalii despre programul celorlaltor restaurante și spunea că ei nu țin deschis pentru doi clienți.
Așa că ne-am trezit dați afară... și de afara ! Clar, restaurant de evitat
Oana Vultur
Oana Vultur2 ani în urmă
Piscina exterioara e minunata, personalul foarte amabil, mâncarea la restaurant foarte gustoasa cu preturi accesibile. Totuși ar trebui sa se insiste puțin la curățenia în camere.
Mihai Coman
Mihai Coman2 ani în urmă
Un loc liniștit, curat, cu o piscină cu apă termală (apă care este schimbată în fiecare noapte iar piscina spălată de fiecare dată), cu multă vegetație împrejur, cu personal de la primul până la ultimul - de un bun simț cum rar îți este dat să întâlnești. Deși ar mai fi loc de mici reparații pe ici-colo ofer 5 stele fără să-mi pară rău.
Locații recomandate