Gradinita de stat la care copilul meu cel putin vine cu drag si placere. Foarte frumos si curat. Renovata. Mancare buna si facuta direct in bucataria gradinitei. Personal am avut copilul la gradinita privata si nici nu a invatat si nici nu a fost asa bucuros ca se duce la gradi ca aici. Recomand cu caldura si placere.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației GRĂDINIŢA PROGRAM PRELUNGIT SCUFIŢA ROŞIE, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!