Dacă vreți să vizitați grădiniță aceasta, trebuie să aveți copilul cu exudat faringian și examen coproparazitologic facut. Altfel copilul dvs. nu va fi primit în vizită. Aberant!
Mirabela Danci5 ani în urmă
Un loc cald si primitor, personal amabil si mereu cu zambetul pe buze. Recomand tuturor parintilor aceasta grădiniță. Baietelul meu a adorat-o, din pacate am plecat din oraș 🙁
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Lumea copiilor, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!