Suntem foarte mulțumiți de această școală. Băiețelul nostru a fost la grădiniță aici și acum e în clasa pregătitoare la Școala Sfânta Maria. Este o școală care chiar pune accentul pe dezvoltarea copilului.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Şcoala Sfânta Maria, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!