Personal de nota zece, vorbesc frumos înțelegători, îndrumător.
Valy VH2 ani în urmă
Popa Asiza3 ani în urmă
Mi-a plăcut. M-am vaccinat... Cu ASTRA ZENECA. Sper să fie,, de bun agur".. 00
Alex Marişescu4 ani în urmă
Este o școală europeană dotată cu tot ce trebuie pentru un viitor mai bun.
Maria Facraci5 ani în urmă
Cadre didactice foarte bine pregatite si intelegatoare! Multe activitati distractive si educative organizate in cadrul liceului care te ajuta in dezvoltarea personala cat si in cea profesionala! Felicitari conducerii si profesorilor pentru implicare!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Colegiul Economic al Banatului Montan Reșița, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!