O gradinita extraordinara! Fiica mea merge acolo si este foarte incantata, s-a acomodat repede si se intelege bine cu colegii, desi este o fire mai precauta. Au un program foarte variat, cu multe ateliere, de creatie, teatru, pictura, fac sport, ies in parc, fac excursii. Educatoarele sunt foarte dragute si atente.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Grădiniţa Mary Poppins, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!