O firma este reprezentata prin fiecare angajat. Am fost la dansii si am discutat cu oameni seriosi care mi-au oferit informatiile de care am avut nevoie si au inteles faptul ca ce imi doresc eu de la un album nu se potriveste perfect unei matrite (oameni seriosi). Am plasat comanda online fiindca asa lucreaza dansii, iar cand am sunat pentru a afla niste informatii referitoare la modul in care le pot transmite infromatiile pe care NU LE-AM PUTUT INTRODUCE IN COMANDA ONLINE, persoana respectiva a incercat doar sa dovedeasca ca le puteam face un screenshot la detaliile mele scrise intr-un Notepad si sa-l atasez in comanda (asta inseamna sa ai o procedura). Nici macar nu a avut rabdare sa asculte ce aveam de spus. Nu contest faptul ca firma realizeaza albume de calitate, insa modul in care lucrezi cu clientii te reprezinta, iar daca asta este abordarea, atunci nu, multumesc. Banuiesc ca sunt un caz izolat, poate dansul a avut o zi proasta, insa personal, nu o sa recomand aceasta atitudine.
Tudor Zeicu6 ani în urmă
poze execrabile. calitatea printului de la invitatii a lasat de dorit. edit-ul pozelor lasa de dorit. asta daca au chef sa le editeze.
Răulea Andreea6 ani în urmă
Poze urâte, o firmă lipsită de profesionalism, durează mult până aduc pozele ...nu recomand !
Divers Design8 ani în urmă
Creație maxima, puteți avea cele mai frumoase suveniruri,albume etc
Visinescam Man8 ani în urmă
Cei mai buni sunteti , va multumesc pentru tot .
POP TRAIAN-DANIEL2 ani în urmă
Cel mai tare laborator foto din țară!
Mariana Hodobasa2 ani în urmă
The Best. Rezolva problemele în favoarea clienților.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Albume Nunţi Kalisto, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!