Recomand cu toata increderea!!! Fetele au reusit sa surprinda momentele evenimentelor noastre intr-o maniera deosebita ce a depasit orice asteptare pe care o aveam noi. Cu multa imaginatie, seriozitate, profesionalism si dedicare, avem acum niste amintiri minunate! Ne-am distrat maxim la toate sedintele foto pe care le-am avut.😎 Multumim mult! 💜🤗
Daniel Andrei Bujuran4 ani în urmă
Pozele sunt foarte calitative, comunicarea excelenta. Recomand din toată inima.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Vex Photography, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!