💟Am avut parte de o ședință foto super. Fetele sunt extraordinare, profesioniste. Recomand cu mare drag ‼️‼️‼️‼️‼️‼️
Magda Sara4 ani în urmă
Stefana Orban (Stephanie)2 ani în urmă
Cea mai faina experienta posibila! M-au ajutat sa ma simt confortabila, sa rad si sa am cele mai frumoase amintiri. Nu m-am mai simtit atat de bine la o sedinta foto niciodata. Multumesc din tot sufletul ca ati avut rabdare cu mine si pt cea mai frumoasa experienta! Astept urmatoarea sedinta ;)
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Ding Ding Photography, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!