foarte ok. Am cumparat 3 aranjamente florale.Toata lumea a fost multumita. In special doamnele care le-au primit. Angajatii de nota 10.Felicitari...
ADY NICULIȚĂ6 ani în urmă
Cei mai neseriosi angajati/manageri un respect josnic fata de client. Mult succes!
Lucian Dumitriu7 ani în urmă
Preturile sunt foarte foarte bune si doamnele de acolo de treaba. Este o angajata...mai inceata dar in rest am fost multumit de locatie si de produsele comandate. Unele lucruri sunt cam scumpe dar daca vorbim strict de flori, preturile sunt bune.
Neacsu paula7 ani în urmă
Este ok .Doamnele au fost dragute ,serviabile .am gasit ce imi trebuia .preturile sunt ok .
Daniela V. Mihai7 ani în urmă
Flori și aranjamente florale pentru toate gusturile și buzunarele!!!
Mihaela Spînu7 ani în urmă
O expoziție minunată de flori
Sorin B8 ani în urmă
Sunt multe flori. Ai de unde sa alegi.
Elena Lipan2 ani în urmă
Pentru mine florile în orice anotimp reprezintă bucuria vizuală
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Simfonia Florilor, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!